3

Згідно з даними антитерористичного центру, ситуація на Сході України залишається напруженою, є загроза відновлення активних бойових дій. Так, протягом останньої доби українські військовослужбовці нарахували майже 40 разів порушення режиму припинення вогню.

Найгарячішою точкою Донбасу і надалі залишається Донецький напрямок. Тут зі 122- міліметрових гаубиць бойовики продовжували обстрілювати Старогнатівку, Опитне та Гранітне. Спекотно було сьогодні і поблизу Марьїнки.

На Луганському напрямку від обстрілів постраждали населені пункти Сокольники та Старогнатівка.

В антитерористичному центрі заявляють, що терористи, підтримувані Росією, продовжують нарощувати свої сили, проводять ротацію особового складу та таємно переміщують важку військову техніку до лінії розмежування, визначеної раніше підписаними Мінськими домовленостями. В свою чергу, командування українських сил АТО продовжує вживати необхідних заходів задля посилення обороноздатності української армії, створення резервів сил та засобів, які дозволять надати адекватну відповідь у випадку спроби терористів захопити підконтрольні Україні нові населені пункти Донеччини та Луганщини.