2

На минулому тижні поблизу будівлі обласного управління Міністерства внутрішніх справ України відбулося урочисте вручення посвідчень «Учасника бойових дій» співробітникам запорізької міліції.

За словами заступника керівника ГУМВС, полковника міліції Андрія Долинного, який також отримав статус учасника бойових дій на Сході України, через зону антитерористичної операції на Донбасі, станом на сьогоднішній день, вже пройшов 451 співробітник гарнізону запорізької міліції. З них 151 чоловік вже отримали статус «Учасника бойових дій». Деякі із наших земляків-міліціонерів і зараз продовжують захищати Батьківщину та проходять службу в зоні проведення АТО.

Отримували посвідчення учасників бойових дій саме ті співробітники запорізької міліції, які були відправлені на буремний Схід першими. Це був період, коли було найстрашніше за все, адже ніхто не міг сказати, що буде завтра. Проте добровольці пройшли через психологічні перепони та показали приклад, як потрібно себе дійсно вести в зоні проведення антитерористичної операції. На щастя, всі повернулися живими. Втрат серед особового складу немає, були лише поранені, – резюмує Андрій Долинний.

Оскільки правоохоронці і зараз несуть службу в гарячих точках Сходу України, посвідчення учасників бойових дій запорізькі силовики ще будуть отримувати.