красота

Президент України заговорив про головних військових провокаторів

На думку президента України Петра Порошенка основними провокаторами, дії або висловлювання яких можуть стати причиною вступу України
Детальніше
дом

WikiLeaks не забажав оприлюднювати факти вторгнення РФ в Україну в 2014 році

Популярний в останні роки засновник інтернет порталу Джуліан Ассанж мав купу інформації щодо вторгнення Кремля на територію України.
Детальніше
красота

Запорізька область осиротіла на молодого військовослужбовця АТО

На жаль, днями поступили трагічні новини з території, яку в Україні прийнято називати зоною проведення Антитерористичної операції.
Детальніше
красота

Слідчий відділ із Запоріжжя відправлений до зони АТО

Якщо говорити про статистичні дані, то з початку вторгнення російських військ на територію України, на Донбасі у 2014 році служили не лише кадрові
Детальніше
дом

Тероризм не гідний судових поблажливостей

Тоді як молода ще держава Україна переживає важкі часи, страждає від варварських дій "братського" народу, а українцям доводиться захищати свої домівки зі зброєю в руках, так ще на місцях люди вимушені активно боротися з внутрішніми ворогами. Посібники "російського світу" намагаються розхитати ситуацію в мирних областях України. До поваги більшості жителів Запорізької області, яка вважається "складною" в питаннях національних і культурних цінностей, дух патріотизму зміцнюється з кожним днем, не дозволяючи російському терору процвітати на території Запорізького козацького краю. Днями мало місце засідання Запорізького Апеляційного суду по справі звинувачуваного бойовика, який в 2014 році вирішив приєднатися до рядів озброєного батальйону " Кальміус". Його затримання відбулося в 2015 році біля села Гранітне. Бойовик був одягненний у російську військову форму старого зразка. Упродовж двох років в його обов'язки входило чергування на позиціях так званої "ДНР" - він вистежував військові пункти розташування українців. За словами обвинуваченого, зраду Батьківщини він оцінив в 15 тисяч російських рублів, які він отримував кожен місяць в якості заробітної плати. У лютому 2017 року рішенням Чернігівського районного суду Запорізької області було оголошено визнання терориста винним в незаконному зберіганні боєприпасів з вироком на 4 роки відбуття у в'язниці. Сторона звинувачення не мала на той момент даних про факт ведення їм агресивної війни проти України, тому по цьому пункту бойовик був виправданий. Прокуратура Запорізької області визнала цей вирок дуже м'яким і добилася днями посилення рішення. Апеляційний суд переглянув матеріали справи і звинуватив бойовика по ст.253 (Створення терористської групи або організації) з терміном тюремного відбуття впродовж 9 років, замість 4.