1

1 липня в смт Якимівка Запорізької області відбулося прощання із загиблим полковником Ігорем Щербиною, який тривалий час вважався зниклим без вісти. Пізніше було точно встановлено, що військовослужбовець загинув ще 16 лютого під час запеклих боїв за Дебальцеве.

Як повідомили в Якимівському районному військкоматі, житель населеного пункту Ігор Щербина був заступником командира 40-го мотопіхотного батальйону «Кривбас» та командував ротою в 3-му механізованому батальйоні. В армію потрапив влітку 2014 року під час чергової мобілізаційної хвилі. За проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції та вміле командування, що дозволило зберегти особовий склад, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню.

Відомо, що під час виходу українських збройних сил з оточення в районі населеного пункту Дебальцеве, Ігор Іванович Щербина очолював колонну військової техніки. Під час бойового зіткнення чоловік отримав поранення. Трохи пізніше автомобіль, в якому він знаходився, підірвався на фугасі. Проте його тіло було знайдено не одразу і через це наш земляк тривалий час вважався зниклим без вісти. І лише зовсім недавно факт його загибелі було підтверджено, а залишки пройшли спеціальну ДНК-ідентифікацію.

Небайдужі жителі Якимівки прийшли попрощатися з полковником під час громадської панахиди, що пройшла в будівлі колишнього кінотеатру «Перемога».