02.11 оборона

Серед військовослужбовців, які захищають Батьківщину на лінії розмежування знов трагічні новини: загинув боєць, підірвавшись на вибухівці окупантів. Ще один офіцер Національної гвардії втратив життя у ході неоголошеної війни.

Трагедія трапилася о півдні 2 листопада: виконуючи бойове завдання на підступах до Мар’їнки, що на території Донецької області, ступивши на міну, підірвався та помер майор Національної гвардії Сергій Сиротенко. Осколками був травмований ще військовослужбовець-контрактник, який знаходився поряд. Наразі він під наглядом лікарів.

Загиблий Сергій Сиротенко був мобілізований наприкінці зими 2015-го. Потім, він вирішив повернутися на військову службу червні 2016-го та підписати контракт. На нього вдома чекали дружина і двоє дітей, які залишилися без годувальника.

Втрати поніс і Запорізький край. Вчора біля Обласної державної адміністраціїї відбулося прощання із загиблим добровольцем, за національністю грузином, який воював заради миру в Україні. Георгія Саралідзе с позивним Гюрза2, командира розвідгрупи полку “Азов”, вбила ворожа куля на території проведення АТО поблизу Донецького аеропорту.