31.10 оборона

Український військовослужбовець за позивним “Санта” отримав орден народного героя за те, що допоміг маленькому хлопчику, який мешкає на території так званої «сірої зони» Донбасу. Але наразі він виказав бажання віддати відзнаку. Боєць зізнається, що весь час думає про малечу, з яким його звела доля при таких сумних обставинах, як незаявлена війна із найближчим сусідом, уряд якої вирішив виявити свої загарбницькі наміри щодо України.

Він вважає, що найрозумніше використання ордену – це обмін його на кошти, які допоможуть хлопчику, якому лише 9 років, поліпшити свій стан – хвороба не дозволяє малечі пересуватися самостійно, він використовує візок. Адже, окрім проблем із здоров’ям, Михайло із родиною мешкає у злиднях між позиціями ЗСУ та окупантамиу зоні АТО.

«Санта» підключив до проблеми волонтерів, небайдужих українців та журналістів ТСН, які разом намагаються поставити дитину на ноги. Тільки за 6 місяців у хлопчика відмовили ноги, а у мами, на руках ще маленька донечка. Хвороба захоплює маленький організм дуже швидко – тільки-но він використовував ортопедичне взуття, як більше не зміг стати на ноги. Коштів в родини немає зовсім, вони мешкають в одному із покинутих селищ на Донбасі. Михайлу потрібна кваліфіковане медичне втручання, причому негайно, доки іскри надії не згасли.

Зараз родині допомагають багато людей із військовим «Сантою» на чолі, а ТСН поширює інформацію, аби у маленького українця та його родини з’явився шанс на нормальне людяне здорове життя. Родина Тетяни Серебрянської дуже вдячна, що на світі, у її країні, є такі добрі та щирі люди.