3

Сьогодні на Новомосковському військовому полігоні завершуються дводенні бойові стрільби. Закривають навчання другий артилерійний гарматний дивізіон 55-ї окремої артилерійної бригади, колектив якого було сформовано з військовозобов’язаних, призваних в лави Збройних сил України в квітні-травні 2015 року. Бойове злагодження цього підрозділу проходило в навчальному центрі «Близнюки», з якого дивізіон в повній бойовій викладці і відправився до Новомосковська.

Командир другого гарматного дивізіону – підполковник Дмитро Максютін, професійний військовослужбовець, якого призвали за мобілізацією близько двох місяців тому. За його словами, наразі сформовано абсолютно новий дивізіон з бійців, що пройшли професійні тренування в навчальних військових центрах. Вік особового складу від 30 до 58 років, учасників бойових дій тут наразі немає. Всі військові підготовлені дуже добре. Після повернення з Новомосковська, батарея повернеться на полігон «Близнюки», де й буде чекати подальших розпоряджень відносно виходу у визначений командуванням район. Наразі артилерія на фронті дуже потрібна тому, очевидно, що артилеристи тут на довго не затримаються.

Провести дивізіон на полігон особисто прийшов і командир бригади артилеристів Сергій Брусов, який ще в середині травня повернувся із зони антитерористичної операції, де пробув більше 2-х місяців без ротації.