2

23 червня в місті Кам’янко-Дніпровська відбулося прощання з військовослужбовцем 5-го батальйону Національної Гвардії України Анатолієм Захожим. Боєць помер 20 червня в одній з лікарень міста Маріуполь. Відомо, що причиною смерті 38-ми річного жителя області стало не бойове поранення, а хвороба. Нацгвардієць страждав від язви, 19 червня почав себе погано почувати і вже наступного дня йому зробили операцію. Однак, не дивлячись на те, що операція пройшла вдало, у Анатолія відбувся набряк мозку, який і став причиною смерті бійця. Наразі в лікарні працює спеціальна комісія, яка має винести остаточне рішення.

За словами товаришів по службі, Анатолій Захожий ніколи не жалівся на погане самопочуття.

Зазначимо, що Анатолія було призвано до Національної Гвардії України в травні цього року в якості добровольця. Після військових навчань на полігоні сам визвався йти в зону проведення антитерористичної операції. Військовий встиг взяти участь в недавній обороні під містом Марьїнка Донецької області. Підрозділ померлого захисника дислокувався на одному з блок-постів поблизу міста Маріуполь.

Анатолія поховали в його рідному місті поблизу могил його батьків. В нього залишилися 2 молодших брата та цивільна дружина, з якою Анатолій мріяв одружитися.