1

В Запорізькому обласному військовому комісаріаті відбулися інструкторсько-методичні збори з питань проведення призову на осінню строкову службу «Осінь-2015». Участь в цій нараді взяли представники оперативного командування «Восток», військові комісаріати Запорізького, Харківського, Донецького, Дніпропетровського, Луганського та Донецького військових комісаріатів, ГУ МВС України в Запорізькій області, Національної Гвардії України.

За повідомленнями старшого офіцера групи по роботі з особовим складом Запорізького обласного військового комісара Вадима Коновала, під час даної зустрічі були представлені результати аналізу виконання заході призову на строкову службу протягом квітня-червня 2015 року. Особлива увага була зосереджена на порядку комплектування військовими комісаріатами військових частин Збройних сил України та інших формувань, на організації взаємодії військових комісаріатів, органів місцевого самоуправління та правоохоронних органів.

Нагадаємо, що з наступного тижня запоріжців почнуть призивати на строкову службу. Під час проведення кампанії «Осінь-2015» на строкову службу планується призвати близько 600 військовозобов’язаних у віці від 20 до 27 років.