1

За повідомленнями прес-центру АТО, за останню добу бойовики близько чотирьох разів порушували режим припинення тиші. Разом з тим, в цілому на Донбасі ситуація залишається стабільною, однак представники незаконних бандформувань обстріляли позиції українських військових, що знаходилися поблизу населеного пункту Авдіївка. При цьому близько двох разів опорні пункти українських військовослужбовців були обстріляні неподалік міста Донецьк та на Артемівському напрямку.

Сьогодні, 25 вересня, на Артемівському напрямку найманці вже встигли обстріляти з кулеметів великого калібру та стрілецької зброї опорний пункт наших захисників поблизу населеного пункту Зайцеве.

Як повідомляє народний депутат України та координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, основною проблемою сьогодні для сил антитерористичної операції на даному етапі є розмінування територій. За попередніми оцінками, загальна площа ділянок, не очищених від нерозірваних боєприпасів та встановлених російсько-терористичними військами мінно-вибухових пристроїв, складає не менше 10 тисяч гектар. На значній частині цих територій українські військовослужбовці вже провели необхідні саперні роботи.

Також варто зазначити, що на фоні відносної тиші на фронті, на полігоні в районі населеного пункту Перевальськ продовжується бойова підготовка «новобранців» для формування так званого «2-го армійського корпусу ЛНР». Підготовку здійснюють в якості інструкторів кадрові офіцери та сержанти ЗС РФ та місцеві терористи.

Разом з тим більшість опитаних експертів фіксують значне погіршення морально-психологічного стану бойовиків в ряді бандформувань.