оборона

Обстріли в зоні АТО продовжуються. Бойовики не зважають на мінські домовленості та використовують важке озброєння. В результаті нападів сьогодні троє українських військових були поранені. Штаб АТО повідомляє про 22 обстріли позицій української армії. При цьому 9 разів терористи стріляли з артилерії, біля Авдіївки бойовики застосували артилерію 152 мм.

На Донецькому напрямку сьогодні було дуже гаряче. Ще вночі бойовики розпочали порушувати режим тиші забороненим озброєнням. На Луганському напрямку також стріляли з забороненої зброї біля Станиці Луганської, Катеринівки, Новоолександрівки. Біля Кримського лунали постріли з мінометів, кулеметів та гранатометів. В результаті українські військові отримали поранення.

На Маріупольському напрямку сьогодні терористи вели обстріли з мінометів 120 мм біля Гранітного, Чермалика. Також постріли було чутно біля Гнутово, Славного, Павлополю. Для цього терористи використали гранатомети та стрілецьку зброю.

ООН попередила Україну про те, що в зоні АТО можуть поширитись захворювання. В результаті бойових дій без чистої питної води залишилось багато населених пунктів. Це загрожує великою кількістю інфекційних захворювань.

У деяких населених пунктах проблеми не лише з водою, але й з електропостачанням, безпекою. Для Майорська залишається актуальною проблема теплопостачання, яку необхідно вирішити до настання холодної пори року.

Бойовики продовжують використовувати важку зброю для нападів, тому варто чекати ще більших руйнувань, втрат в зоні АТО.