оборона

На кордоні Запорізької області розміщено чимало охоронних споруд, на яких встановлено камери відеоспостереження. Наразі стало питання про переведення їх на літній режим та проведення профілактичних робіт з обслуговування та наладці. Для цього виділено близько 80 тисяч гривень, на які 16 камер відеоспостереження пройдуть всі необхідні процедури. Необхідно уважно слідкувати за тим, щоб вчасно провести необхідні профілактичні роботи та е втратити відеоспостереження в позаплановому режимі.

Якщо повернутися до ситуації в зоні АТО, то сьогодні вже називають найкривавішим днем в 2016 році. Сьогодні від нападів бойовиків загинуло 7 українських військових та 9 здобули поранення. Найбільше пострілів лунало біля Авдіївки. Територія майже знищена. Там терористи випустили 120 мін. Поранені доставляються до лікарні з тяжкими пораненнями, в критичному стані. Бійці підбадьорюють себе, стараються тримати позиції та не пускати ворога на українську землю. Важко відстоювати позиції з поганою зброєю та дозволеною мінськими угодами. Особливо, коли по тобі стрілять більш сучасними та важкими кулеметами, гранатометами тощо.

Бойовики з кожним днем наступають все активніше та жорсткіше. Вчора розвідка доповідала, що терористи підігнали автомобілі «Урал» з гранатометами близько до Авдіївки, наразі ми можемо спостерігати за результатами таких маневрів. Українські бійці тримають позиції, але з чималими втратами. Невідомо, коли вони не зможуть вже струмувати супротивника. Залишається лише підтримувати бійців, надавати допомогу ліками, продуктами тощо.