• 20160524_133359
  • 20160524_133533
  • 20160524_133509

Зараз в зоні АТО бійці ризикують власним життям, також до 9 травня було підготовлено сюрприз для тих, хто зазнав поранення в зоні АТО, для сімей загиблих в зоні АТО. З привітаннями до Дня перемоги, разом з вшануванням пам’яті тих, хто зараз не з ними, але загинув як герой, підготовлено спеціальний випуск – книгу «Хоробрі серця неможливо забути». Всього видано 1000 екземплярів для цього витрачено близько 100 тисяч гривень. Все для того, щоб вшанувати пам’ять та зробити приємне родичам загиблих. Єдине, що їм залишилося – це пам’ять про великий подвиг, який вчинили їх рідні сини, чоловіки тощо. Тож на урочистих заходах родичі отримували обмежене видання, в якому розповідалась історія справжніх героїв.

Також хочеться декілька слів розповісти про стан справ в хоні АТО на сьогодні. Наразі протистоянні між українською армією та бойовиками продовжується. Позиції бійців нашої армії обстрілювали сьогодні зі снайперських гвинтівок, гранатометів, мінометів тощо. Наразі позиції українська армія тримає, хоча це завдання стає все дедалі важчим.

Також варто відзначити, що в різних містах постійно відкриваються нові меморіальні дошки, присвячені загиблим воїнам в зоні АТО. В Дніпрі сьогодні відкрили перший музей АТО під відкритим небом. Багато бажаючих прийшло подивитися на частину новітньої історії. Не варто забувати про героїчні подвиги, які вчинили звичайні люди, хлопці, чоловіки та батьки. Тепер обмежене видання нової книги «Хоробрі серця неможливо забути» дозволить зберегти не лише спогади, а й друковане слово подяки за відвагу та мужність.