1

Сьогодні в місті Енергодар поховали бійця Житомирської 95-ї окремої аеромобільної бригади: 39-ти річного Олександра Щурова який, захищаючи свою Батьківщину, загинув в зоні АТО 5 травня. Як розповів заступник обласного військового комісара полковник Михайло Логвінов, військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання: БТР, в якому знаходився Олександр, підірвався на фугасі в районі населеного пункту Авдіївка. Боєць отримав поранення несумісні з життям. За інформацією деяких ЗМІ разом з ним загинуло ще двоє бійців, один отримав травми.

За офіційною інформацією, Олександра Щурова було призвано на службу Енергодарським міським військкоматом під час проведення 4-ї хвилі мобілізації 26 січня 2015 року.

Олександр народився 30 квітня 1976 року в селі Курахово Донецької області. Виріс Олександр в м. Енергодар. Після призиву до ЗСУ бійця було направлено в 240 учбовий центр повітряно-десантних військ ЗСУ в місті Житомир. Потім його було розподілено в 95-ту окрему аеромобільну бригаду. В складі підрозділу наш земляк виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції. В загиблого захисника залишилися батько та мати.

Для Запорізького регіону це вже 77-ма втрата в зоні бойових дій на Сході України.