2

В зв’язку з дуже складним воєнно-політичним положенням на території Донецької та Луганської областей, а також загостренням ситуації в зоні проведення антитерористичної операції, в місті Запоріжжя було вирішено провести протягом 19 травня — 5 червня спеціальні командно-штабні навчання з територіальної оборони. Про це йдеться на сайті Запорізької обласної державної адміністрації.

За офіційною інформацією, такі навчання будуть проводитися в декілька етапів. На першому буде відпрацьовуватися оповіщення та збір військовозобов’язаних, отримання зброї; також будуть проведені заняття з психологічної, тактичної, військово-медичної та інженерної підготовки. На другому етапі буде відпрацьовуватися управління силами та засобами територіальної оборони, командна робота підрозділів.

Окремі підрозділи будуть призначатися спеціально для охорони стратегічно важливих об’єктів регіону, об’єктів військової інфраструктури, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами, служби на блокпостах області. З інших будуть створені спеціальні загони оборони, головною метою яких буде ведення диверсійно-партизанської війни.