оборона(1)

Вже не один рік продовжується Антитерористична операція. Домовленості між українською владою та бойовиками ДНР не стримує нападів останніх по лінії розмежування. Останнім часом вони особливо активізувались та провокують українських вояків. В таких умовах важливо надати військовим все необхідне для швидкого реагування на поранення та з настанням холодів забезпечити кожного бійця зимовою формою та необхідними речами. Саме тому Фонд надав допомогу трьом бійцям в зоні АТО у вигляді якісної зимової форми та страхування життя.

В сучасних умовах така допомога особливо актуальна, оскільки на провокації бойовиків військові української сторони відповідають скромно. Натомість бойовики ДНР ведуть обстріли з «Градів», стрілецької зброї, мінометів, тощо. Сьогодні недалеко від Опитного терористи підірвали БМП української армії. В результаті українські військові загинули. Достеменно кількість загиблих не називають, але всередині БМП знаходився один підрозділ. Військові проводять розслідування, щоб виявити всі обставини загибелі бійців.

За інформацією волонтерів БМП рухалась по дорозі, якою кожен день проводився рух. Вибух був такої сили, що машину просто розірвало навпіл. Українська армія зазнала втрат. Двоє бійців загинула, а семеро отримали поранення. Офіційно кількість загиблих та їх імена не називають.