оборона

Вже не один місяць доблесні воїни продовжують своє чергування у Запорізькому аеропорту. Захист повітряних шляхів, стратегічного об’єкту – основна їх задача. Наш Фонд ознайомився з важкими буднями роти охорони аеропорту, та виявилось, що вони страждають через катастрофічну нестачу пального. Паливо – це основний ресурс, який використовується для патрулювання.

Ми не могли залишити своїх захисників без ресурсів, тому керівництво Фонду вирішило знайти можливість допомогти бійцям та закупити для них пальне А-92. Всього передано в користування патрульним в аеропорту 550 л пального на загальну суму трохи більше 10 тис. грн.

Чи необхідно продовжувати патрулювання? Однозначно. Необхідно зробити все, щоб бійці залишились на цьому стратегічному об’єкті. Мінські домовленості з кожним днем стають все крихкішими. Постійні провокації бойовиків, обстріли роблять конфлікт більш відчутним і гострим. В такій ситуації захист стратегічних об’єктів – гарний вибір, тому варто посприяти якісному виконання покладених функцій.

За останніми даними – терористи не збираються відступати, тому у української армії немає вибору, окрім тримати позиції та не піддаватися провокаціям. Запорізькі бійці продовжать приглядати за аеропортом, що дозволяє говорити про надійний захист. Для цього необхідно повноцінно підтримувати наших захисників та створювати умови для якісного виконання обов’язків.