oborona

Потреби військових частин області значні, оскільки матеріально-технічна база стара, а все найкраще задіяне в АТО. При цьому саме військова частина є місцем дислокації бійців, місцем підготовки новобранців перед відправленням до зони АТО. Саме тому Фонд вважає за необхідне постійно допомагати оновлювати матеріально-технічну базу, закуповувати найнеобхідніше для створення нормальних умов для військових. Так керівництво військової частини 3029 звернулося до Фонду за допомогою. У серпні місяці для потреб частини закуплено спальники на загальну суму більше 81 тисячі гривень.

У вересні Фонд продовжив свою допомогу та закупив наколінники та налокітники майже на 27 тисяч гривень. Бійці мають бути споряджені всім необхідним перед відправленням до зони АТО, адже там їх чекають реальні випробування, від яких буде залежить їх життя.

Також у серпні місяці Фондом оплачена закупівля та установка бездротового зв’язку у військовій частині. Обслуговування за серпень-жовтень все оплачено. На ці цілі було виділено майже 4 тисячі гривень. Та це лише найнеобхідніше, а роботи для приведення військової частини до сучасного вигляду та підвищення ефективності ще дуже багато.

Фонд постійно намагається використати благодійні кошти максимально ефективно, але наразі благодійних коштів не вистачає, щоб задовольнити потреби військових. Тому закликаємо кожного приєднатися до роботи Фонду та посприяти у вирішенні нагальних потреб військових нашої області. Ми не лише допомагаємо військовим частинам, а й відправляємо медикаменти, продукти у зону АТО, надаємо адресну допомогу тощо.