oborona

Військова частина А2176 «Сармат» звернулася до керівництва Фонду з проханням знайти можливість прийняти участь у закупівлі будівельних матеріалів. Оскільки військові частини зараз не надто гарно фінансуються, а матеріально-технічна база потребує ремонту та оновлення, то Фондом прийнято рішення закупити необхідні будівельні матеріали для виконання поточного ремонту на суму майже 26 тисяч гривень. Відповідна сума виділена у вересні місяці.

Робота Фонду полягає в тому, щоб вчасно надати допомогу військовим, бійцям АТО, військовим частинам тощо. Волонтери збирають кошти на закупівлю обмундирування, проведення ремонтів у військових частинах, закупівлю продуктів харчування, товарів особистої гігієни, медикаментів тощо. Кожен може за бажання прийняти участь у подібних зборах, перерахувати кошти на рахунок Фонду або надати їх волонтерам. Також можливо прийняти участь саме речами, харчами та ліками. Керівництво Фонду приймає рішення щодо надання адресної допомоги, сприяє знаходженню додаткових джерел для фінансування складних випадків лікування бійців АТО. Перераховувати діяльність Фонду можна безкінечно, але найголовніше – сприяти створенню нормальних умов для захисту рідного краю.

Військові частини займаються підготовкою бійців, їх забезпеченням, оновленням складу армії, тому необхідно створити комфортні умови для їх функціонування. Фонд робить все можливе, щоб задовольнити негайні потреби бійців, військових частин та допомогти в обороні Запорізької області.