флора и фауна

ОБФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області» продовжує підтримувати наших захисників не лише на передовій і забезпечувати їх першим необхідним, а й допомагає укріплювати тили – забезпечує гідне перебування у казармах та ремонтує техніку.

Так, за зверненням командира ВСП «Сармат» В’ячеслава Бондаренка Фонд виділив чергову фінансову допомогу на потреби підрозділу. Були придбані необхідні запчастини для ремонту автомобілю, адже хлопці постійно перебувають у русі і частенько виїжджають в зону АТО. Автомобіль ремонтується на Запорізькому автомобільному заводі. Також був придбаний новий тент для машини, бо старий повністю зносився. Все це допоможе нашим бійцям, як у повсякденному житті так і на передовій.

Також Фондом були виділені кошти на придбання необхідних будматеріалів, адже ВСП «Сармат» постійно розширюється та відновлює занедбані будівлі власними силами. У липні на потреби ВСП «Сармат» було виділено майже 55 тисяч грн.

Фонд і надалі сприятиме розвитку підрозділу та намагатиметься задовольняти потреби військових у цей неспокійний для нашої країни час. Разом – ми непереможні!