экономика

Знову і знову лунають постріли у зоні АТО, знову наші хлопці знаходяться у постійній небезпеці, під пекучим сонцем та градом шквальних обстрілів. Але вони мусять захищати свою країну і нас із вами, бо дали присягу на вірність державі та своєму народу.

В чергове до голови правління ОБФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області» звернулося командування військової частини Національної Гвардії України № 3033, бійці якої постійно перебувають на передовій. Командування було занепокоєне тим, що у зв’язку з розширенням підрозділу та на передодні осінньо-зимового періоду виявилося, що не вистачає спальників, для того щоб забезпечити кожного бійця гідним перебування на передовій.

Фон виділив кошти у розмірі 125 тисяч гривень і вкотре закупив 220 спальних мішків для потреб військовослужбовців та бійців в/ч 3033. Адже ми добре розуміємо, що ті, хто боронить кордони, зовсім не на прогулянку вийшли. А фінансування бійців з державних коштів і досі бажає кращого.

Ми сподіваємося на вашу небайдужість і участь у житті тих, котрим ми завдячуємо своїм спокоєм! Дякуємо всім, хто підтримує бійців за допомогою волонтерів, благодійних фондів або особисто.