1310 оборона

Окупанти та російські війська активізувалися на лінії розмежування, нарощуючи кількість обстрілів. В результаті поранень дістали щонайменше чотири українських військових, які проходять службу на території українських військових позицій у Широкиному. Штаб АТО повідомляє, що особливо гаряче цього тижня на околицях Новоолександрівки на Луганщині. Біля трьох годин поспіль окупанти гатили з гранатометів та стрілецької зброї. Там протистояння донбаським бойовикам виказують патріоти ЗСУ. Один боєць дістав поранення.

Також, посилення бойових дій в районі приморської ділянки фронту, де терористами обстрілюються укріплені позиції українських сил АТО, з використанням протитанкових гранатометів. Ворожі снаряди під Зайцевим зачепили ще одного військового, якого шпиталювали.

Готуючи пастку для мирних мешканців та військовослужбовців України, сапери бойовиків попали до неї самі, підірвавшись на мині, встановленій власноруч. Тіла загиблих саперів було доправлено до Ясинуватої. Цей інцидент мав місце поблизу селища Батманівка, що у Донецькій області. Прес-служба повідомляє про підрив на міні двох саперів з рядів проросійських військових, які атакують Україну з боку бойовиків. За словами координатора групи “Інформаційний спротив”, нардепа Дмитра Тимчука, розірвалася осколкова загороджувальна міна ОЗМ-72, яка і відібрала життя двох саперів з окупаційних рядів. Тимчук повідомляє, що у задачах найманців було прокладання проходу через мінно-вибухові загородження.

Трохи раніше пройшла інформація про появу кількох снайперських груп бойовиків на території приазовського регіону Донецької області.