2

За рік надзвичайно складної та небезпечної служби в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, наш земляк, легендарний «кіборг» Вячеслав Зайцев отримав…всього лише 700 «дембельських» гривень, при обіцяних 1000 в день. Запорізький військовий проходив службу в 79-ій аеромобільній бригаді та був нагороджений орденом «За мужність».

Як написав сам «кіборг» на своїй сторінці в соціальній мережі: «Ну ось і дембель…Отримав документи. Я завжди знав, що є різниця між батьківщиною-країною з одного боку, та держави-влади з іншого. Як і очікував, легендарна 1000 гривень в день на передовій – пшик. Оздоровчих за поранення -0. Проїздні? Комплект польової форми? – Ні, не чув. Вісім окладів на дембель – про що ви? Трохи більше 700 гривень дембельських за рік війни. Служу народу України! P.S. Статус учасника бойових дій отримаю лише восени, – та й це залишається під великим питанням…»

Нагадаємо, що наш боєць – один з тих чоловіків, що протягом багатьох місяців героїчно утримували стратегічно важливу точку на Донбасі – Донецький аеропорт. Його позивний – «Хортиця», адже в Запоріжжі чоловік в мирний час працював старшим науковим співробітником історико-культурного комплексу «Запорізька Січ», де займався науковою роботою та проводив екскурсії. За час служби в зоні АТО декілька разів отримав осколкові поранення.