2

Благочинний фонд «Солдатські матері» відправив нашим захисникам п’ятої та шостої рот 17 танкової бригади, а також 23-му окремому мотопіхотному батальйону 93 окремої мотопіхотної бригади в зону антитерористичної операції на Донбасі чергову партію вантажу. До нього, вже традиційно, входять продукти харчування, свіжа домашня випічка, медикаменти, одяг, оргтехніка, предмети особистої гігієни та дитячі малюнки.

Як повідомила директор благочинного фонду «Солдатські матері» Людмила Печуріна, свою допомогу, окрім місцевих волонтерів, також надали запорізькі господарки з «Лебедії» та жіночої сотні самооборони. Завдяки їхній праці, наші захисники отримають на передову багато порцій сухих «Козацьких борщів» та домашніх заготівель. Особливу подяку директор фонду висловила фермерському господарству «Таврія-Скіф» та її керівнику Калеману Олегу за суттєву матеріальну допомогу організації. «Посилки нашим бійцям на фронт, як завжди, збирали всією Запорізькою областю. Велика подяка всім запоріжцям та жителям області. Ми разом, ми єдині та наближаємо нашу Перемогу – хто і як може!».

Варто зазначити, що головною ціллю цієї благочинної організації, що об’єднує солдатських матерів та рідних наших військовослужбовців, є надання їм матеріальної допомоги: забезпечення необхідним обладнанням до предметів побуту, евакуація та супроводження їх в медичні заклади.