19.09

На військовому полігоні частини 3033 Національної гвардії України пройшли навчання з військовослужбовцями роти охорони Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату, в проведенні яких допомагали бойові інструктори полку «Азов», які мають великий досвід у веденні активних бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Як розповів заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом Михайло Логвінов, інструктори полку «Азов» проводили заняття з основних предметів бойової підготовки: військово-медичної, тактичної, інженерної та розвідувальної. Всі військові мали змогу попрактикуватися в стрільбі зі стрілецької зброї – автоматів та пістолетів.

Михайло Логвінов також проінспектував і заняття з бойовими групами роти, якою командує майор Станіслав Виреженко. В цілому, після закінчення навчань, він залишився задоволений рівнем проведення занять з особовим складом роти, адже всі військові в разі необхідності зможуть застосувати отримані ними знання. Зазначимо, що весь особовий склад було екіпіровано в камуфляжну форму та забезпечено стрілецькою зброєю.

Заступник обласного воєнкому також зустрівся з особовим складом Бердянського об’єднаного міського військкомату, де провів бесіду про недопущення правопорушень, корупції та хабарництва при проведенні осінньої призивної кампанії.