2

За минулий тиждень правоохоронці розшукали та організували прибуття у військкомати 90 військовослужбовців. Така цифра була озвучена на селекторній нараді в облдержадміністрації, яку проводив заступник керівника облдержадміністрації з питань оборонної та мобілізаційної роботи Олександр Іщенко. Краще за все ця робота, яка є важливою умовою проведення мобілізації, проводиться в місті Бердянськ. Всього в Запорізькій області, за даними облвійськкомату, у військові комісаріати не з’явилися 14000 військовозобов’язаних.

На нараді з питань мобілізації були підведені результати виконання мобілізаційних заходів за останній тиждень, призову на строкову службу, а також обговорено стан будівництва захисних споруд, які наша область зводить на оборонному рубежі на Донбасі. Також на нараді були присутніми керівники територій, представники військкоматів та правоохоронних органів.

За офіційними даними, наразі рівень мобілізації в області складає 77% від запланованого, проте до завершення п’ятої хвилі мобілізації, яка буде тривати до 18 червня, час ще залишається. Згідно з доповідями, за останній тиждень значно покращилося оповіщення військовозобов’язаних, яких планується призвати на військову службу. Найкраще положення справ в Комунарському, Хортицькому, Ленінському, Шевченківському районах міста, а також в Бердянську, Якимівці, Енергодарі.

Продовжується також призов на строкову військову службу, який продовжено до кінця червня. Наразі в армію призвано 72% юнаків, які підлягають призову.