3

Під час обстрілу проросійськими терористами міста Горлівка, повністю було зруйновано 6 житлових будинків, загинув чоловік, поранена 1 жінка. В Горлівці, вперше з початку перемир’я, з крупнокаліберної артилерії були обстріляні густонаселені житлові масиви міста. В результаті обстрілу маються попадання в житлові будинки (зруйновано 6), з них 4 — в Микитівському районі міста та 2 — в Центрально-міському.

В результаті обстрілу Микитівського району міста загинув чоловік 50 років. Жінка 1963 р.н., за попередною інформацією, отримала осколкові поранення голови, наразі знаходиться в реанімації. В місті було знеструмлено 18 електропідстанцій, також відбулося загорання газопроводу високого тиску.

Загалом ситуація в зоні антитерористичної операції на Донбасі залишається напруженою. В районі селища Широкіно відбувся бій з терористами. Бійці добровольчого полку «Азов» завдали ворогу адекватну відсіч. Всього протягом минулої доби бойовики більше 35 разів обстріляли позиції українських військових в районі даного населеного пункту. Також вогнем накривалися позиції наших бійців в районі населених пунктів Піски та Авдіївка. При обстрілах противник використовував реактивні системи залпового вогню «Град», автоматичні гранатомети, крупнокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.