1

Починаючи з 18 години вчорашнього вечора терористи продовжили нищити інфраструктуру Донбасу та обстрілювати опорні пункти українських військовослужбовців. Така інформація представлена на ранковому зведенні прес-центру антитерористичної операції.

Повідомляється, що терористи використовували, переважно, міномети та артилерію, заборонену міськими домовленостями. Вогонь вівся, переважно, на Донецькому напрямку: Марьїнці, Пісках, Водяному, Авдіївці, Опитному, Кам’янці, шахті Бутовка, Красногорівці. Селище Гранітне було обстріляне з протитанкового ракетного комплексу.

З використанням мінометів, кулеметів, стрілецької зброї та гранатометів, терористи вели вогонь по Ленінському, Майорському, Кіровому, Лозовому та Луганському.

З населеного пункту Саханка, що знаходиться на Маріупольскому напрямку, злочинці за допомогою важкої артилерії обстріляли Широкіно. Більшість снарядів потрапило на нейтральну територію. На Луганському напрямку традиційно ворог обстрілював Станицю Луганську та Щастя.

Також спікер з питань АТО Андрій Лисенко підтвердив інформацію про застосування бойовиками фосфорних боєприпасів при обстрілі позицій українських військових в населеному пункті Піски. Загалом протягом минулої доби в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України загинули троє українських військових, дев’ять отримали поранення.