оборона

Ситуація в зоні АТО наразі дуже гостра, тому відправляти бійців відстоювати межі країни, тримати позиції під обстрілами бойовиків без страховки небезпечно. Фонд намагається приймати участь у страхуванні життя бійців АТО, які тільки направляються у зону бойових дій. У березні місяці було оформлено 4 страховки на суму близько 20 тисяч гривень. Хлопці потребують захисту не лише фізичного, але й фінансового, адже вони ризикують своїм життям та здоров’ям. Після поранень та травм повернутися до звичного життя дуже складно, тому страховка допоможе пройти необхідне лікування та відновити сили.

Сьогодні станом на 18:00 бойовики 35 разів відкривали вогонь по позиціям українських військових. Вони застосовують заборонену зброю, серед якої танки, міномети, кулемети, гранатомети, артилерія, протиракетні комплекси, БМП та стрілецька зброя. Все частіше ми чуємо про травмованих чи поранених українських військових. У таким умовах відправляти хлопців без оформленої страховки на війну жорстоко. Саме тому Фонд надає посильну допомогу в оформленні відповідних документів та фінансових гарантій.

Якщо ви також хочете прийняти участь та допомогти бійцям АТО, то ми завжди раді будь-якій допомозі. Ви можете перерахувати кошти на рахунок Фонду чи прийняти участь у благодійних акціях, направити бійцям продукти харчування медикаменти та інші необхідні речі. Українські військові потребують вашої підтримки та допомоги. Вони кожного дня знаходяться під обстрілами, щоб захистити наш спокій, стримати ворогів та не пустити їх далі.