Crisis in Ukraine

Стало відомо, що бойовики ДНР спробували з боку Комінтерново проникнути далі на територію, підконтрольну українській армії, за лінію розмежування відповідно до мінських угод. В Донецькій області вони намагались захопити більше територій. Невже після цього ми також залишимось непорушними та не відповімо ворогам як слід?

Розпочалось все з того, що в район Комінтерново не допустили представників ОБСЄ. Потім бойовики обстріляли позиції воїнів АТО з мінометів (82 мм). Передували вистрілам спроби групи бойовиків захопити Комінтерново під власний контроль. Оскільки розвідувальну групу швидко помітили українські бійці, після досить короткого бою терористи відступили.

Сьогодні повідомлялось, що бойовики зі зброєю зайняли Комінтерново. Це досить суттєва провокація проти українських бійців. Терористи не підтверджують інформацію про проникнення на територію АТО. Вони не можуть офіційно зізнатися в тому, що відкрито провокують українську армію та намагаються роз торгнути мінські домовленості. Варто зауважити, що вони їх від початку не дотримуються, тому і відміняти з їх боку немає чого.

Останнім часом бойовики стали досить активними. Постійно йде мова про спроби пройти трохи далі, відтягнути лінію розмежування та зробити їх володіння трохи ширше. Наразі українські бійці тримаються та не відповідають важкою зброєю, щоб не порушувати режим тиші та домовленості. Все більше стає очевидним той факт, що необхідно переглянути позицію держави та знайти вихід повернути території та мінімізувати втрати людського ресурсу.