оборона

Бойовики щодня провокують українських військових та обстрілюють їх позиції. 14 січня нараховано 34 обстріли, які порушили мінські домовленості. В результаті провокацій терористів один український військовий загинув, а двоє – поранені.

На Маріупольському напрямку сьогодні стріляли з мінометів, стрілецької зброї, гранатометів, БМП. Під обстрілами опинилися Водяне, Широкино, Гнутово, Талаківка, Старогнатівка, Павлопіль, Новомихайлівка. На Донецькому напрямку теж сьогодні було неспокійно. Постріли чутно було біля Троїцького, Авдіївки, Майорська, Зайцево, Новгородського. Використовували бойовики для провокацій ті самі види зброї для обстрілів. На Луганському напрямку терористи застосували протитанкові ракетні комплекси та міномети. Під обстрілами опинилися Кримське, Новозванівка та Новоолександрівка.

Тим часом черкаські волонтери намагаються підтримати українських військових. Вже третій рік вони збирають продукти для відправки в зону АТО. Цього разу вони передали в зону АТО для бійців 100 л квашеної капусти, вареники та пиріжки. Пенсіонерки вже в котре займаються тим, що допомагають українським військовим. Вони вважають це своїм обов’язком, оскільки хлопці ризикують життям заради їх безпеки та спокою. Вони на пенсії, тому можуть собі дозволити зібратися та наліпити пиріжків, вареників для бійців. Пенсіонерки майже кожного дня допомагають волонтерам. У деяких з них діти служать в зоні АТО, тому вони раді допомогти хлопцям. Жінки використовують давні рецепти, щоб пиріжки не черствіли та залишалися довго смачними.