оборона

Захист країни та її кордонів наразі грає важливу роль. Ситуація в зоні АТО загострюється кожного дня, українська сторона втрачає бійців та вимушена оборонятися, щоб не порушувати мінські домовленості. Кожна область організує свою оборону, а особливо ті, які знаходяться не так далеко від зони АТО.

Оборона Запорізької області – справа першочергова для нас, адже ми маємо бути готовими зустріти ворогів та не пустити на нашу землю. ГО “Спілка вільних козаків” займається тим, що допомагає підтримувати громадський порядок у місті та патрулювати вулиці, охороняти спокій мешканців міста на великих святах, демонстраціях тощо. Вони намагаються зберегти інститут козацтва та патріотизму.

Саме тому Фонд у січні виділивмайже 19 тисяч гривень для закупівлі палива для громадської організації. Вони для патрулювання використовують коней та автомобілі. Для останніх необхідний бензин. Це невеликий вклад у оборону нашого міста, у його захист та спокій. Зараз необхідно акумулювати всі можливі зусилля, щоб при необхідності використати їх у повному обсязі.

Значну роботу у підтримці бійців АТО роблять волонтери. Вони постійно збирають речі, продукти, побажання, ліки та гроші для бійців, які знаходяться в зоні АТО. Вони захищають наш спокій та сон, тому заслуговують почути гарні слова підтримки, поласувати щось смачненьке та отримати чисті, теплі речі. Кожен може приєднатися до ініціативи волонтерів та допомогти нашим захисникам.