оборона

15 червня бойовики продовжили обстрілювати позиції української армії. При цьому варто зауважити, що обстрілів стало менше, але терористи активніше використовують важке озброєння. Станом на 18:00 бойовики 20 разів порушували режим тиші та мінські домовленості. Сьогодні обійшлося без втрат зі сторони української армії.

На Маріупольському напрямку бойовики стріляли з ГРАДів по житловим кварталам Мар’їнки. В результаті обстрілів декілька житлових будинків були серйозно пошкоджені. Обійшлося без жертв зі сторони мирного населення.

Біля Павлополю терористи провели обстріли позицій української армії з мінометів 120 мм, а поблизу Красногорівки – з мінометів 82 мм. Також стріляли по позиціям українських військових біля Лебединського, Чермалику, Талаківки, Широкино, Водяного.

На Донецькому напрямку терористи стріляли біля Горлівки. З цього населеного пункту бойовики з артилерійських установок обстріляли Южне. Біля Кам’янки стріляли з мінометів. Дуже гаряче сьогодні було біля Авдіївки, Новолуганського, Верхньоторецького.

На Луганському напрямку бойовики використали стрілецьку зброю, кулемети та гранатомети для обстрілів українських військових біля Катеринівки, Новозванівки та Малинівки.

Ситуація залишається складною та суттєво поки не змінюється. Наразі невідомо, скільки буде продовжуватися антитерористична операція та чи зможуть її перевести в новий формат. А поки хлопці на передовій тримають позиції та захищають кордони країни від подальшої російської окупації. Волонтери підтримують їх морально та матеріально.