оборона

Біля Авдіївки знову бойовики проводять обстріли, причому стріляють по житловим будинкам. Біля населеного пункту постійно ведуться провокації та відбуваються сутички. Минулі два дні бойовики атакували стару частину міста за допомогою артилерії 122 мм та різного калібру мінометів. Найбільше від обстрілів постраждали житлові будинки та церква.

Україна готується до святкування Дня Незалежності України. Між тим бойовики посилюють обстріли, ніби підкреслюючи, що це свято вже не зовсім актуальне. Бійці АТО роблять все можливе, щоб втримати позиції та довести бойовикам, що Україна залишається незалежною, вона й далі буде відстоювати свої права, свої кордони, захищати своє населення від ворогів. В ході підготовки параду з нагоди свята стало відомо, що частина військової техніки буде представлена на параді, а надалі відправиться в зону АТО. Це досить ризиковано, оскільки українські військові й так відстають від бойовиків за технічним забезпеченням. Керівництво країни вирішило, що все можливо. Це лише кілька днів, а тоді бійцям прибуде невелике технічне підкріплення. Сьогодні проводилась перша репетиція параду, а на наступному тижні вже проведуть генеральну репетицію та безпосередньо парад.

Нагадаємо, що минула доба була тяжкою для армії двоє бійців загинули під час обстрілів, а вісім – отримали поранення. Найбільше втрат на Донецькому напрямку. Доба біла дуже тяжкою та напруженою. Обстріли проводились цілодобово вздовж лінії розмежування. Подеколи українські бійці відкривали вогонь у відповідь.