оборона

6 червня від початку доби бойовики здійснили 46 обстрілів позицій українських військових. При цьому терористи активно застосовують артилерію, міномети, іншу заборонену зброю. в результаті обстрілів сьогодні чотири українські бійці отримали поранення.

На Маріупольському напрямку сьогодні досить гаряче було біля Чермалику. Терористи стріляли з мінометів 120 мм, ГРАДів. Біля Водяного та Гнутово було також неспокійно. Біля цих населених пунктів українських захисників обстріляли з гранатометів та стрілецької зброї.
На Донецькому напрямку терористи стріляли по Авдіївці. Також під обстрілами опинилися Новгородське, Верхньоторецьке, Зайцево та Троїцьке.

На Луганському напрямку активні обстріли помітили біля Кримського та Новотошківки. Терористи використали артилерію для нападу. Новоолександрівку та Трьохізбенку атакували з мінометів різних калібрів. Біля Новозванівки бойовики застосували БМП.

Самопроголошені ЛНР та ДНР продовжують стверджувати, що українська сторона обстрілює їх позиції та провокує, хоча саме вони порушають режим тиші, мінські домовленості, але намагаються цю вину перекласти на іншу сторону.

Херсонські волонтери продовжують підтримувати хлопців на передовій. наразі вони знову передали смачні харчі для воїнів української армії. Відправляли продукцію Кулінарної сотні Херсонщини, яка вже досить популярна у рідному краю. Продукція смачна, тому хлопці на передовій завжди діляться по-братськи таким смачним дарунком. Передачі продуктів харчування відбуваються постійно, тому можна встигнути внесли власний вклад.