оборона

Терористи обстрілюють позиції українських військових майже 100 разів за добу. Інтенсивність обстрілів зростає. На Луганщині біля Троїцького сьогодні загинув український військовий. Бойовики провели обстріли з гранатометів т мінометів. Штаб Ато також підтверджує, що ситуація в зоні АТО значно погіршилася та загострилася.

Сьогодні на Донецькому напрямку терористи проводили обстріли Авдіївки, Зайцево, шахи Бутівка. Для цього вони використали заборонену мінськими угодами зброю. По всім напрямкам ситуація значно погіршилася. Всього 94 обстріли напахувалося за добу. Сьогодні саме на Донецькому напрямку найбільше обстрілів. Терористи застосовують гранатомети, міномети артилерію, кулемети.

На Луганському напрямку активність бойовиків проявилася біля Новозванівки, де терористи закидали снарядами населений пункт. На Приазов’ї ситуація також залишається досить складною.

ДНР звинуватили українську сторону у проведенні обстрілів Ясинуватої та околиць Донецька. Наразі постраждалих не виявлено, а українська сторона намагається довести свою неприсутність. ЛНР про обстріли сьогодні мовчать, тому акцент на Донецький напрямок. Також штаб АТО повідомляє про те, що в результаті обстрілів сьогодні поранено одного цивільного. Серед загиблих штаб АТО повідомляє про двох українських військових.

В Запоріжжі у будівлі обласної прокуратури відкрили виставку з фото ветеранів АТО. Тепер будівля буде прикрашена зворушливими обличчями наших героїв. Тут зібрані гарні роботи з зони АТО, багато робіт Дмитра Муравського.