оборона

Завдяки небайдужим людям, Фонд має змогу щомісячно виділяти деякі суми коштів для фінансування деяких основних потреб бійців АТО, споряджати в зони бойових дій нових учасників, слідкувати за несенням служби тощо. Так у квітні місяці було витрачено близько 32 тисяч гривень для закупівлі чотирьох комплектів обмундирування для нових учасників АТО. Всі прекрасно розуміють, що наразі держава не забезпечує бійців всім необхідним, тому необхідно шукати альтернативні способи дістати бажане.

Також у витрачену суму коштів входить не лише спорядження, а в страхування життя. Варто пам’ятати про те, що хлопці відправляються до небезпечної зони, тому застрахувати власне життя та забезпечити дружину чи рідних засобами на проживання у разі необхідності – мудро. Фонд профінансував укомплектування чотирьох бійців, що дозволяє говорити про те, що гроші дійсно використані за призначенням.

Наразі події в зоні АТО зараз трохи неоднозначні. З однієї сторони бойовики ведуть себе активніше, а з другої – вони зменшили кількість обстрілів. Розвідка вважає, що вони можуть координувати свої дії для майбутніх наступів. Між тим вони застосовують заборонену зброю для своїх вибіркових обстрілів. Так сьогодні зафіксовано 14 провокаційних обстрілів. Українські бійці розповідають, що обстріли часто можуть бути проведені не лише по позиціям армії, а й по місцевому населенню. В таких випадках бувають прикрі втрати, хоча будь-яке життя варте того, щоб за нього боролися, щоб відстоювали незалежність країни та власне її кордонів.