оборона

Стало відомо, що військова частина № 3029 Національної Гвардії України потребує фінансової допомоги, а саме: необхідні кошти для проведення ремонту другого корпусу казарми для розміщення бійців. Проведення ремонту може бути виконано власними силами, а от закупівля будівельних матеріалів потребує реального фінансування. Відповідно Фонд виділив для цих потреб українських військових близько 40 тисяч гривень. Для військових закуплені необхідні матеріали.

Сьогодні спеціалісти підкреслили, що на Донеччині все спокійно. Зафіксували лише один обстріл, який можна вважати стабільною ситуацією. Не варто перейматися таким змінам з боку бойовиків, адже на це є причини. Для початку згадаємо прохання Порошенка зважати на свята та дотримуватися режиму тиші, потом згадаємо, що вони також відмічають це свято та потребують перериву для перегрупування та зміни тактики. Що саме стало причиною таких змін – найближчим часом ми дізнаємося.

Також хочеться відмітити подію в Запоріжжі. В місті відкрилася нова персональна виставка з роботами загиблого бійця АТО. Фот рафії Юрія Жука можна подивитися в обласній бібліотеці наступні два тижні. Чоловік працював фотокореспондентом, тому часто знімав та інколи знаходив на плівці справжні шедеври. Відкрити виставку за життя він так і не наважився та не знайшов часу.Близькі люди та колеги вирішили втілити мрію патріота та організувати виставку, де кожен зможе оцінити глибину людини. Боєць пішов з життя в 43 роки, але його спадщина буде продовжувати своє життя, оскільки тепер вона представлена загальній спільності.