01

З огляду останніх політичних новин, українці та влада нарешті мають зрозуміти одне: ані Німеччина, ані Франція не збираються надавати Україні серйозну допомогу, тому варто звернути увагу на інші країни, які готові надати нам підтримку. Про це розповів експерт з міжнародних відносин Інституту відкритої політики Євген Петренко.

Експерт зазначив, що вивід українських військ з-під Дебальцево означає, що Мінські домовленості так і не були реалізовані. Але це також і не була така домовленість, на виконання якої можна було надіятись. З росіянами неможна ні про що домовлятись. Вивести свої війська зараз потрібно, щоб зберегти життя тисячам українських бійців. Але вже залишається очевидною нежиттєздатність всіх Мінських домовленостей.

Є. Петренко вважає, що Україна повинна нарощувати свою військову силу та готуватися до нових жорстких боїв. Також в України є всі шанси розраховувати на допомогу таких країн як Великобританія, Австралія та США, а їх підключення до переговорного процесу принесе українцям лише позитивні моменти. Також експерт сподівається, що Захід не допустить повторення Мюнхенської змови 1938 року, коли частина Чехословаччини була передана фашистській Німеччині, що так і не зупинило розгортання II Світової війни.