26.10 оборона

Майже за три з половиною роки перебування на українській землі так званий «ДНР»овський окупаційний режим вже пограбував жителів Донбасу, відібравши покинуті оселі, бізнес та інше майно. Наразі апетити зросли, збагатитися бажають нові приїжджі загарбники та українські зрадники, які продали свою Батьківщину за три карбованця російському ворогові.

Днями стало відомо, ватажки бандитських угруповань, які вважають себе представниками уряду непризнаної «ДНР» заявили про те, що спланували новий метод по масовому «віджиму» квадратних метрів на території Донецької області, що є у їхній власті.

Наразі йдеться про залишки майна, що належіть людям, які переселилися в райони України, підконтрольні Києву. Згідно з нових загарбницьких правил та «законів», переселенців позбавлять прав на власну нерухомість, якщо, за думкою окупантів, вони не мешкають там без поважної причини – тобто, виїхав надовго за межі лінії розмежування – став безхатченком.

Таке рішення було оприлюднено представником “верховного суду “ДНР” Лілією Рєзніковою у “Новостях Донбасса”. Вона пояснила, що житло буде «офіційно» відібрано у тих власників житла чи офісних та виробничих квадратних метрів, які визнані такими, що протягом півроку без поважних причин не користуються своїм помешканнями. На сьогоднішній день окупанти «поклали око» на помешкання, які є державною або комунальною власністю.

Також, терористична верхівка «ДНР» прийняла рішення і по житлу, яке є особистою власністю: визнаються особами, які втратили на нього права за відсутністю протягом 12 місяців. Такі рішення будуть ухвалюватися у судах, а потім документи планують надавати новим власникам, адже Кремлю треба заохочувати бойовиків, і бажано не коштами російської казни.