оборона(1)

Бердянський прикордонний загін військової частини 1491 відіграє важливу стратегічну роль в обороні області. Хлопці постійно слідкують за кордонами, щоб вчасно помітити наступ ворога та попередити транспортування зброї, контрабанди через кордон. Вони мають бути постійно у напружені, слідкувати за всім та попередити будь-які ворожі дії. Саме тому Фонд періодично виділяє кошти для допомоги бійцям, адже вони мають бути забезпечені гарним бездротовим зв’язком, який би відмінно працював. Також хочеться забезпечити нормальні умови для бійців, щоб вони могли нормально, комфортно нести службу та виконувати свої обов’язки.

Фонд у лютому місяці виділив майже 94 тисячі гривень для закупівлі будівельних матеріалів, які допоможуть покращити умови бійців, та 14 тисяч гривень на телевізор, який приєднають до системи бездротового зв’язку. Це допоможе діяти хлопцям ефективніше та розуміти, що вони захищають Запорізьку область, яка піклується про них. Це лише незначні кроки для вдосконалення сучасних систем спостереження, покращення умов тощо.

Волонтери продовжують збір коштів, продуктів, медикаментів для транспортування необхідних речей в зону АТО. Хлопці на передовій потребують найпростіших речей, тому всі бажаючі можуть приєднатися та допомогти у тому розмірі, який буде для них можливим. Кожна копійка буде витрачена на закупівлю найнеобхіднішого для бійців. Якщо фінансової змоги допомогти немає, то можна підбадьорити бійців гарним, теплим словом. Вони раді листам дітей, їх малюнкам та оберегам.