1

25 бійців запорізького батальйону спеціального призначення «Сармат», що на даний час несуть свою службу в зоні проведення антитерористичної операції, 6 травня мають прибути додому на ротацію. Про такі плани розповів командир батальйону «Сармат» підполковник Віктор Музюкін. За його словами, на днях була проведена ротація бійців батальйону в Мелітополі та Бердянську. А 30 квітня 10 бійців були відправлені до міста Миколаїв на полігон «Широкий лан» для підтримки порядку.

Бійці «Сармату», які були призвані під час четвертої хвилі мобілізації з території Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей, при несенні своєї служби напевно знадобляться знання та вміння, що були отримані в ході дводенних ротно-тактичних занять, які проходили на базі навчального військового центру «Близнюки».

Варто відзначити, що з 25 квітня в зоні АТО на Сході України запорізький спецпідрозділ збільшив свій контингент: до вже існуючого складу додалося ще 36 чоловік. Таким чином, в зоні проведення антитерористичної операції відтепер постійно будуть знаходитися 89 запорізьких спецназівців.

Нагадаємо, що військова служба правопорядку – це спеціальна військова міліція з відповідними задачами та повноваженнями. З врахуванням надскладної ситуації на території Донецької та Луганської областей, в вересні 2014 року було прийнято рішення про створення в Запоріжжі частини спеціального призначення ВСП «Сармат».