оборона

Керівництво країни озвучило сумну та жорстоку цифру. Статистичні дані підрахували кількість людських втрат серед бійців АТО з початку 2016 року. виявилось, що цифра навіть більша, ніж ми розраховували. Досить часто ми чуємо про загибель одного-двох бійців, але з початку року їх кількість досить значна. Неможливо змиритися з тим, що це людські втрати, сім’ї, життя людей, які могли зробити так багато в цьому великому світі. Статистика робить втрати не просто значними, а величезними.

Від початку року в зоні АТО загинуло 42 бійці. Ще 350 військових здобули поранення. При цьому хочеться наголосити на тому, що з початку АТО загинуло близько 10 тисяч українців. Вже два роки ми воюємо з російською агресією, але все що можемо робити – тримати позиції. Саме так вважає керівництво країни. Бійцям не дозволяється атакувати. Все що вони можуть – тримати оборону та давати відсіч тим, хто намагається відтіснити українську армію від лінії розмежування.

Біля кордонів з Україною російські військові продовжують нарощувати бойову міць. Поступово дії терористів стають більш досвідченими, виваженими, а озброєння – стає більш сучасним. Розвідка нараховує величезну кількість російських військових на окупованій території. Справа йде не лише про військових, а й про техніку, озброєння, танки тощо. Насправді, жага Росії захопити Україну досить відверта та вагома. Поки не ясно, що з цим збирається робити керівництво країни. Хочеться вірити в стратегії та неймовірні домовленості, які дозволять надалі уникнути втрат серед бійців АТО та мирного населення.