2

Всі співробітники ПАТ «Запоріжжяобленерго», що були мобілізовані на строкову службу до лав Збройних сил України, на сьогоднішній день в повному розмірі отримали суми, відповідні до розміру їх середньомісячної заробітної плати на момент призову, за січень-березень 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба підприємства після появи в мережі інформації про те, що компанія перестала виплачувати середню заробітну плату мобілізованим працівникам, які наразі знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції. За його інформацією, кошти на відповідні виплати виділялись ПАТ «Запоріжжяобленерго» з власних рахунків енергокомпанії: перераховувались військовослужбовцям у вигляді заробітної плати так же, як і всім іншим працівникам підприємства, – тобто до надходження на рахунки компанії компенсації, передбаченої Постановою Кабінету Міністрів України №105.

Нагадаємо, про те, що мобілізованим працівникам «Запоріжжяобленерго», які в складі 55 окремої артилерійної бригади наразі знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції перестали виплачувати середню заробітну плату, повідомив заступник обласного військового комісара Михайло Логвінов. Він, знаходячись у відрядженні в зоні АТО, провідав запорізьких артилеристів. За словами бійців, раніше підприємство вчасно перераховувало гроші, але останнім часом перестало. Військові пов’язують такі зміни з новим керівництвом на підприємстві.