1

Молодий мешканець міста Бердянськ, працівник податкової служби Роман Ткаченко потрапив в зону проведення антитерористичної операції на Сході України ще взимку. Службу несе в 79-ій десантно-штурмовій бригаді у Волновахському районі Донецької області. Наразі він разом з побратимами забезпечує охорону по всьому периметру сектору «М». На щастя, за більше ніж пів року військової служби поранених серед його колег немає.

Поспілкувавшись з нашим захисником, ми дізналися, що за період перебування в зоні АТО, йому довелося побувати в різних непередбачуваних ситуаціях. Нерідко відбувалося так, що після того, як бригада покидала своє місце, – по ньому починала бити ворожа зброя.

За словами бійця, місцеве населення по-різному відносяться до української армії. Хтось з місцевих вдячний за те, що рятують їх життя, інші – провокують та запевняють, що українська армія не має права знаходитися на їх землі. В таких випадках Роман нагадує, що це і його земля також, що живе він недалеко від зони проведення антитерористичної операції і що не допустить війни у себе вдома.

Додому Роман повернеться ще не скоро, тому підтримує зв’язок з близькими та рідними по телефону. Дзвінками від рідних та друзів він дуже радіє. Каже, що дуже важко переносити напруження, яке виникає на території війни, а підтримка родини дуже піднімає бойових дух та міць української армії. В зоні АТО нашим бійцям як ніколи важливо чути рідні голоси.