1

Трохи менше ніж рік назад, наш земляк Олександр Гринь отримав поранення в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, проте досі фактично так і не зміг встати на ноги. Молодого чоловіка ще чекає не одна операція та довгий період реабілітації, проте бадьорості духу він не втрачає, оскільки має міцний тил в обличчі красуні-дружини, небайдужих волонтерів та друзів.

Нагадаємо, що Олександр Гринь з села Орлянка Василівського району потрапив до лав Збройних сил України в найпершу хвилю часткової мобілізації. За повісткою в квітні 2014 року був направлений в 93-тю окрему механізовану бригаду, в якій проходив строкову службу. Через деякий час військового було направлено в зону АТО, де і отримав дуже тяжке поранення. Це сталося 29 липня неподалік від села Санжарівка, що поблизу Артемівська.

По колоні техніки, що рухалася, було відкрито вогонь із засідки. Бойові побратими, як могли, надали першу медичну допомогу, а коли надійшла підмога, – пораненого було доставлено в Артемівську районну лікарню.

Наразі Олександр Гринь готується до проведення чергової операції, вже навіть визначився з вибором лікарні, де її будуть проводити. Також Олександр займається і оформленням статусу учасника бойових дій, інвалідності та пенсії.