2

Бойові дії на Сході України будуть продовжуватися ще протягом декількох років. Таку думку висловив відомий запорізький «кіборг» В’ячеслав Зайцев. В’ячеслав вважає, що війна на Донбасі буде дуже тяжкою і протриває до 2017 року. Процент бійців-учасників антитерористичної операції буде лише збільшуватися. Можливо, деякі ділянки будуть захоплені ворогом. Навіть залишається вірогідність захоплення російсько-терористичними військами Маріуполя.

Нагадаємо, що «кіборг» В’ячеслав Зайцев був демобілізованим декілька місяців тому. На війні був бійцем 79-ї аеромобільної бригади.

В’ячеслава мобілізували в березні 2014 року. Він пішов добровольцем до військкомату. Своє бажання служити Батьківщині пояснює тим, що не зміг залишатися байдужим до подій, що відбуваються наразі на Сході України. Також військовий дуже хоче, аби населення країни знало всю правду щодо АТО. Для більшості українців АТО — це якась велика таємниця. Журналісти найчастіше доїжджають лише до перших блокпостів. А В’ячеслав під час перебування на передовій намагався фотографувати та знімати ситуацію «зсередини», адже був безпосереднім свідком всіх тих подій.

В’ячеслав Зайцев пройшов весь Донбас вздовж кордону з Росією. Будучи гранатометником, декілька разів був у відрядженні в Донецькому аеропорті.