01

Подібну заяву розмістив на своїй сторінці в одній із соціальних мереж радник Президента України та волонтер Юрій Бірюков. Він повідомив, що бійці підрозділу 55-ої артилерійної бригади, виходячи з оточення під Дебальцево, залишили ворогу дороге обладнання, а саме американський комплекс артилерійної розвідки, який вже встигли назвати пропагандистські ЗМІ РФ як «трофей».

Між тим, як повідомили родичі запорізьких військових, американські комплекси, про які йде мова, залишили військові з іншого військового підрозділу, а наші артилеристи виконали наказ керівництва та знищили б установок техніки, аби тільки вона не залишилась російському ворогу.

Активісти повідомили, що вже відомо, бійці саме якої бригади отримали на озброєння цей комплекс та хто його залишив під Дебальцевським плацдармом. Також вони звернулися з проханням до Юрія Бірюкова прибрати публічні звинувачення на адресу військовослужбовців 55-ої окремої артилерійної бригади та закликали бути справедливими до наших запорізьких захисників.