2

Більше 50 запорізьких військовозобов’язаних, що були призвані на службу до лав Збройних Сил України військовими комісаріатами Запорізької області, поповнили цього тижня ряди Національної Гвардії України. Мобілізовані в ході 5-ї хвилі часткової мобілізації були відправлені в 23-тю бригаду оперативного призначення, підрозділи якої розміщені на території Запорізького регіону.

Передбачається, що найближчим часом ще 30 солдатів та сержантів запасу поїдуть в 169- ий навчальний центр ЗСУ «Десна», розміщений в Чернігівській області. Про це розповів заступник обласного військового комісара Запорізької області по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов. З врахуванням цієї команди в області в ході п’ятої хвилі мобілізації вже призвано 750 чоловік при плановому завданні 1500. Вона має завершитися в середині червня, однак перед військкоматами поставлено завдання до 6 червня набрати 70 відсотків військовозобов’язаних.

Одночасно з цим не припиняється і набір юнаків на строкову службу. Сьогодні до навчального центру Державної спеціальної служби транспорту (колишні залізничні війська) в місто Чернігів відправилися ще 20 юнаків. Таким чином, лави Збройних сил України, Державної спеціальної служби та Національної Гвардії України військкомати Запорізької області призвали 519 чоловік при запланованих 900.