1

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників, який відзначається 28 жовтня, в обласному військовому комісаріаті відбувся урок мужності «Пам’ятай героїв-визволителів».

Як розповів заступник військового комісара по роботі з особовим складом Михайло Логвінов, 28 жовтня завжди буде урочистою датою для всього українського народу. Важливо завжди пам’ятати славні подвиги ветеранів-учасників визволення України і завжди бути готовими до виконання своїх конституційних обов’язків по захисту Батьківщини від ворога. Сучасні воїни, які захищають Україну на Сході, наразі є достойними нащадками ветеранів Другої світової війни.

В пам’ять про воїнів, які віддали своє життя за український народ, було оголошено хвилину мовчання. Участь в уроці мужності прийняли представники місцевої влади, особовий склад обласного та районного військкоматів Запоріжжя, представники ветеранських та громадських організацій, а також ветерани Другої світової війни та військовослужбовці-учасники антитерористичної операції, – повідомляє управління в справах преси та інформації Запорізької обласної державної адміністрації.

На уроці мужності військові розмовляли про війну, перемогу офіцерів та солдат. Своїми спогадами з учасниками заходу поділилися воїни-учасники АТО та ветерани Другої світової війни капітан 1-го рангу у відставці Іван Залужний, полковник у відставці Віктор Варвашеня та полковник у відставці Володимир Волобуєв. Вони також звернулися до всіх присутніх з побажаннями гідно продовжувати свої бойові традиції учасників Другої світової війни та самовіддано служити Українській державі.

Під час заходу за самовіддану військову службу, мужність та героїзм, які були проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність присязі та з нагоди 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, були нагороджені воїни-учасники АТО та ветерани. Всі учасники продивилися також і документальні кадри про бої на Донбасі проти російсько-терористичних військ.